R
Zadzwoń +48 531 994 954 lub +34 966 760 422
[Zaloguj się]
Aktualności z regionu
2016-11-16 10:50:17 Altea – centrum kultury Costa Blanca
Altea to miejscowość położona między miastami Benidorm i Calpe. Jak większość miasteczek Costa Blanca swój rozwój zawdzięcza turystyce, która z biegiem czasu stała się jedną z głównych dziedzin dochodów mieszkańców. Dlatego też znajdują się tutaj jedne z najlepszych nieruchomości Costa Blanca.

Altea jest jednym z ważniejszych ośrodków kulturalnych Costa Blanca. Przez lata była oazą dla poetów, malarzy czy piosenkarzy. Jej mieszkańcami byli m.in. Benjamin Palencia, Eberhard Schlotter czy Vicente Blasco Ibáñez. Ponadto artystyczny klimat czuć już na ulicach miasteczka, gdzie pośród typowych bielonych domów można znaleźć wiele warsztatów artystycznych oraz sklepów z rękodziełem.

To przepiękne miasteczko jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów, których przyciąga przepiękne zabudowa z wieloma zabytkami oraz krajobraz 6 km plaż. Najlepszą porą na odwiedzenie Altea jest wiosna, kiedy to pogoda nie jest jeszcze upalna, a roślinność zaczyna bujnie rozkwitać.

Altea to także miejsce które słynie z przepięknych i ekskluzywnych nieruchomości. To tutaj znajdują się wille w Hiszpanii, które cieszą się dużą popularnością wśród europejskich turystów.

Także Biuro Costa Invest w swojej ofercie posiada luksusowe nieruchomości w Hiszpanii, zlokalizowane właśnie w Altea.
Costa Invest poleca
Apartament
La Mata
Alicante
nr ref. 3631
Pokaż szczegóły oferty
Apartament
La Marina
Alicante
nr ref. 4732
Pokaż szczegóły oferty
Apartament
La Mata
Alicante
nr ref. 3934
Pokaż szczegóły oferty
Apartament
Torrevieja
Alicante
nr ref. 4072
Pokaż szczegóły oferty
Firma obsługująca wynajem wakacyjny EGVT-794-A