R
Zadzwoń +48 531 994 954 lub +34 966 760 422
[Zaloguj się]
Wydrukuj ofertę
OFERTA (REF 3577)
Bungalow La Mata, Alicante
Adres: C/ Corinto 1, Urb. Torremata, Bungalow Alto Nº 55.
Typ nieruchomości: bungalow
Powierzchnia: 45 m2
Liczba łazienek: 1
Liczba sypialni: 1
Maksymalna ilość osób: 4
Orientacja: wschód
Numer licencji turystycznej: AT-449366-A
Bungalow usytuowany jest na spokojnym i zamknietym osiedlu, wyposażonym w basen do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Na terenie osiedla znajduje się także ogród, w którym mieszkańcy mogą swobodnie odpocząć w otoczeniu zieleni.
Ten przytulny Bungalow składa się z sypialni, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w podstawowe sprzęty użytkowe. W kuchni znaleźć można takie sprzęty jak: lodwka, pyta kuchenna, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny czy pralka.
Obiekt posiada także taras, na którym znajdują się meble tarasowe.
Udogodnienia
Taras
Internet
Basen komunitarny
Zakaz palenia w obiekcie
Zwierzęta nie są akceptowane w obiekcie
Odległość do sklepu 300m
Odległość do morza 900m
Odległość do lotniska 35km
wschód
Wyposażenie obiektu
sztućcenaczynia kuchenneczajnik elektrycznykuchenka mikrofalowakuchenka indukcyjnalodówkakomplet wypoczynkowystół jadalnypoduszkikołdrypościelręcznikipralkasuszarka na ubraniagrzejniksprzęt do sprzątaniaśrodki czystości
Zadaj pytanie Costa Invest
Tytuł
Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Wiadomość*
Pola oznaczone * są obowiązkowe
Co nowego w La Mata
2017-02-01 12:23:00 Costa Blanca w obliczu Brexitu
Brexit był jednym z głównych tematów poruszanych podczas targów turystycznych Fitur zorganizowanych w ostatnich dniach w Madrycie.

Dla Costa Blanca rok 2016 był bardzo udany pod względem liczby turystów oraz uzyskanych dochodów. Dlatego też coraz więcej firm i instytucji z branży turystycznej zastanawia się jaki będzie wpływ Brexitu na gospodarkę turystyczną w rozpoczętym roku.

Podkreśla się, że Costa Blanca jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc w basenie Morza Śródziemnego, co jest jej silnym atutem. Ponadto za wyborem Costa Blanca jako kierunku wakacyjnego przemawia przystępność połączeń transportowych oraz atrakcyjność cenowa. Ten obszar w większości wybierany jest przez europejskich turystów klasy średniej. Także nieruchomości Costa Blanca aktualnie cieszą się coraz większą popularnością wśród brytyjskich turystów, którzy coraz częściej decydują się na inwestycje w Hiszpanii.

Do tej pory te czynniki gwarantowały turystyczny sukces Białego Wybrzeża. Czy będzie tak dalej? Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć, aczkolwiek w naszym biurze nie odnotowaliśmy spadku liczby brytyjskich klientów. Hotelarze i pozostali działacze branży turystycznej podkreślają, że niezmiennie będą oferować wysoki poziom usług oraz utrzymywać przystępne ceny. Wszyscy zgodnie potwierdzają że wspólnie będą pracować na rzecz utrzymania atrakcyjności Costa Blanca.
Costa Invest poleca
Bungalow
Orihuela Costa
Alicante
nr ref. 2401
Pokaż szczegóły oferty
Bungalow
Torre De La Horadada
Alicante
nr ref. 4210
Pokaż szczegóły oferty
Apartament
Orihuela Costa
Alicante
nr ref. 4211
Pokaż szczegóły oferty
Apartament
La Mata
Alicante
nr ref. 3631
Pokaż szczegóły oferty
Firma obsługująca wynajem wakacyjny EGVT-794-A