R
Zadzwoń +48 531 994 954 lub +34 966 760 422
[Zaloguj się]
Wydrukuj ofertę
OFERTA (REF 3779)
Bungalow La Mata, Alicante
Adres: Calle Ancora Nº 124, Urbanizacion Campo Sol
Typ nieruchomości: bungalow
Powierzchnia: 65 m2
Liczba łazienek: 1
Liczba sypialni: 2
Maksymalna ilość osób: 6
Orientacja: południe
Numer licencji turystycznej: AT-450037-A
Bungalow usytuowany jest na spokojnym osiedlu domków, na terenie którego znajduje się basen oraz ogród do dyspozycji mieszkańców. Domek posiada 2 sypialnie, łazienkę, kuchnie oraz łazienkę. Dodatkowo posiada małe pomieszczenie gospodarcze. Przed budynkiem znajduję się taras wraz z prywatną działką.
Udogodnienia
Parking
Klimatyzacja
Ogród
Taras
Internet
Basen komunitarny
Zakaz palenia w obiekcie
Zwierzęta akceptowane za opłatą
Odległość do sklepu 450m
Powierzchnia działki 40m
Odległość do morza 900m
Odległość do lotniska 40km
południe
Wyposażenie obiektu
sztućcenaczynia kuchenneczajnik elektrycznykuchenka indukcyjnapiekarniklodówkatelewizorkomplet wypoczynkowystół jadalnypoduszkikołdrypościelręcznikipralkasuszarka na ubraniameble ogrodowesprzęt plażowysprzęt do sprzątaniaśrodki czystości
Zadaj pytanie Costa Invest
Tytuł
Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Wiadomość*
Pola oznaczone * są obowiązkowe
Co nowego w La Mata
2017-02-01 12:23:00 Costa Blanca w obliczu Brexitu
Brexit był jednym z głównych tematów poruszanych podczas targów turystycznych Fitur zorganizowanych w ostatnich dniach w Madrycie.

Dla Costa Blanca rok 2016 był bardzo udany pod względem liczby turystów oraz uzyskanych dochodów. Dlatego też coraz więcej firm i instytucji z branży turystycznej zastanawia się jaki będzie wpływ Brexitu na gospodarkę turystyczną w rozpoczętym roku.

Podkreśla się, że Costa Blanca jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc w basenie Morza Śródziemnego, co jest jej silnym atutem. Ponadto za wyborem Costa Blanca jako kierunku wakacyjnego przemawia przystępność połączeń transportowych oraz atrakcyjność cenowa. Ten obszar w większości wybierany jest przez europejskich turystów klasy średniej. Także nieruchomości Costa Blanca aktualnie cieszą się coraz większą popularnością wśród brytyjskich turystów, którzy coraz częściej decydują się na inwestycje w Hiszpanii.

Do tej pory te czynniki gwarantowały turystyczny sukces Białego Wybrzeża. Czy będzie tak dalej? Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć, aczkolwiek w naszym biurze nie odnotowaliśmy spadku liczby brytyjskich klientów. Hotelarze i pozostali działacze branży turystycznej podkreślają, że niezmiennie będą oferować wysoki poziom usług oraz utrzymywać przystępne ceny. Wszyscy zgodnie potwierdzają że wspólnie będą pracować na rzecz utrzymania atrakcyjności Costa Blanca.
Costa Invest poleca
Apartament
La Mata
Alicante
nr ref. 4728
Pokaż szczegóły oferty
Bungalow
Torrevieja
Alicante
nr ref. 3932
Pokaż szczegóły oferty
Bungalow
La Mata
Alicante
nr ref. 3967
Pokaż szczegóły oferty
Apartament
La Mata
Alicante
nr ref. 2412
Pokaż szczegóły oferty
Firma obsługująca wynajem wakacyjny EGVT-794-A