R
(+34) 966 760 422
[Zaloguj się]
Local news
2016-11-19 13:07:41 Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Hiszpanii?
Warto inwestować w nieruchomości za granicą. W ostatnim czasie najpopularniejszymi krajami wśród polskich inwestorów są Chorwacja, Włochy i właśnie Hiszpania. Wybór tych kierunków uwarunkowany jest coraz częściej stabilną sytuacją polityczną i prawną.

Inwestycje w Hiszpanii właśnie dlatego są coraz bardziej powszechne i polegają głównie na zakupie i wynajmie nieruchomości. Region w którym się znajduje jest wolny od konfliktów oraz stabilny pod względem politycznym. Ponadto, o dziwo pomocny w tej kwestii był także kryzys gospodarczy. Jeszcze w 2007 r. apartamenty w Hiszpanii, zlokalizowane w pierwszej linii od morza kosztowały 500-700 tyś. Euro. Natomiast dziś taką nieruchomość można nabyć już za 200 tyś. Euro. Rynek nieruchomości jest szeroki i zawiera ciekawe, niekiedy bardzo okazyjne oferty domów w Hiszpanii. Są to zarówno takie nieruchomości Hiszpania jak i luksusowe nieruchomości w Hiszpanii.

Jednak generalnym motywatorem inwestorów jest niepodważalnie klimat. W większości regionów, jak na przykład wybrzeże Costa Blanca, słońce świeci przeszło 300 dni w roku. Zima jest łagodna, z temperaturą powyżej 0 stopni. Dzięki tym warunkom turystyka kwitnie przez cały rok, co dla inwestorów oznacza ciągły przyrost zysków.

Dlatego gorąco zachęcamy do rozważenia nabycia nieruchomości w Hiszpanii. Z pomocą Biura Costa Invest możesz być pewny że Twoje inwestycje w Hiszpanii są bezpieczne i pewne.
Costa Invest recommends
Apartment
Orihuela Costa
Alicante
Ref. 4788
Show details
Bungalow
Orihuela Costa
Alicante
Ref. 3243
Show details
Bungalow
La Mata
Alicante
Ref. 1935
Show details
Apartment
La Mata
Alicante
Ref. 1589
Show details
Holiday rentals managment company EGVT-794-A