R
(+34) 966 760 422
[Zaloguj się]
Local news
2016-11-16 17:08:31 Inwestycje Polaków w nieruchomości za granicą
Powszechnie panuję pogląd że to mieszkańcy Europy zachodniej coraz więcej inwestują w Polsce, niemniej w rzeczywistości jest na odwrót. Polacy coraz częściej decydują się na zakup nieruchomości za granicą, w szczególności interesują ich oferty domów w Hiszpanii. I nie jest to tylko kwestia podniesienia własnego prestiżu, ale także doskonała lokata kapitału.

Lokowanie pieniędzy w banku już nie jest tak bardzo powszechną metodą gromadzenia i pomnażania oszczędności. Dlatego też ciekawym sposobem jest inwestowanie w nieruchomości poza granicami, w krajach w których rynek nieruchomości przeżywa boom i ceny nieruchomości są bardzo często niższe niż w Polsce. Nieruchomości w Hiszpanii, na przykład apartament czy bungalow, kosztuje mniej niż porównywalne mieszkanie w dużym polskim mieście. Podejmując decyzję o kupnie nieruchomości w Hiszpanii, Polacy sugerują się klimatem, członkostwem w Unii Europejskiej, korzystnym systemem podatkowym oraz stabilną sytuacją polityczną.
Polscy inwestorzy dzielą się na dwie grupy. Pierwszą tworzą klienci których interesują tanie nieruchomości Hiszpania. Ich budżet to średnio 50-100 tyś Euro. Druga grupa to osoby które interesują luksusowe nieruchomości w Hiszpanii, zazwyczaj z widokiem na morze.

Firma Costa Invest jest liderem na rynku, zajmującym się zarówno sprzedażą jak i wynajmem nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca w regionie Alicante. Właściciele firmy to małżeństwo polsko-hiszpańskie, doskonale rozumiejące potrzeby i wymagania polskiego Klienta. Więc jeśli jeszcze zastanawia Cię zakup nieruchomości poza granicą, sprawdź nasze oferty domów w Hiszpanii.
Costa Invest recommends
Bungalow
Guardamar Del Segura
Alicante
Ref. 5111
Show details
Apartment
La Mata
Alicante
Ref. 4269
Show details
Apartment
Torrevieja
Alicante
Ref. 6364
Show details
Apartment
Torrevieja
Alicante
Ref. 6157
Show details
Holiday rentals managment company EGVT-794-A