R
(+34) 966 760 422
[Zaloguj się]
Local news
2016-11-04 14:44:19 Pilar de la Horadada – idealna lokalizacja dla inwestorów
Pilar de la Horadada to miejscowość położona w prowincji Alicante, która pomimo swojej krótkiej 20 letniej historii osiągnęła bardzo wysoki poziom rozwoju. Zawdzięcza to przede wszystkim swojej dobrej lokalizacji, która z roku na rok przyciąga coraz więcej inwestorów.

Za rozwojem Pilar de la Horadada stoją dwa sektory – rolnictwo i turystyka mieszkaniowa. W ciągu ostatnich 10 lat miejscowość ta przeżywa prawdziwy boom turystyczny, a oferty biur nieruchomości są coraz bardziej atrakcyjne. Obecnie na rynku nieruchomości Costa Blanca królują propozycje domów w Pilar de la Horadada.

Co przemawia za tym by inwestycje w Hiszpanii prowadzić własnie w tym miejscu? Na pewno niezwykle korzystny klimat, ze średnią temperaturą 20º C, delikatym wiatrem i słońcem świecącym prawie przez cały rok. Innym motywem są ponadto przepiękne plaże, które rozciągają się na długości 4 km a ich krajobraz jest bardzo zróżnicowany. Szerokie, z drobnym białym piaskiem, w niektórych miejscach przeplatają się z małymi półkami skalnymi a wszystko kontrastuje się z błękitem morza. Czystość i przejrzystość wody przyciąga tu wielu turystów, w tym miłośników nurkowania oraz innych sportów wodnych.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że inwestowanie w turystykę mieszkaniową jest bardzo opłacalne. Biuro Costa Invest również posiada oferty domów w Hiszpanii, zlokalizowane w Pilar de la Horadada, więc nie czekaj i skontaktuj się z naszymi agentami!
Costa Invest recommends
Bungalow
La Mata
Alicante
Ref. 4130
Show details
Apartment
Torrevieja
Alicante
Ref. 6158
Show details
Bungalow
Guardamar Del Segura
Alicante
Ref. 5111
Show details
Apartment
Torrevieja
Alicante
Ref. 5070
Show details
Holiday rentals managment company EGVT-794-A