R
(+34) 966 760 422
[Zaloguj się]
Local news
2016-11-03 12:39:43 San Miguel de Salinas - Balkon Costa Blanca
San Miguel de Salinas jest miastem położonym na granicy prowincji Alicante i Murcja, w odległości 4 km od morza. Nazywane jest Balkonem Costa Blanca, ponieważ znajduje się na punkcie widokowym u podnóża gór Sierra de Los Alcores. Na jego szczycie o wysokości 100 metrów nad poziomem morza, można zobaczyć praktycznie całe wybrzeże Costa Blanca. Jeśli szukasz spokojnego i urokliwego miejsca w którym chciałbyś znaleźć tanie nieruchomości to San Miguel jest właśnie dla Ciebie.

Krajobraz miasta jest niezwykle naturalny, otacza je bujny sosonowy las oraz zróżnicowane tereny, kaniony i równiny. Niemniej cechą charakterystyczną San Miguel są uprawne obszary pól soli. W związku z tym klimat w tym rejonie jest bardzo przystępny. Dodatkowo średnia roczna temperatura wynosi 23º, a słońce świeci praktycznie przez cały rok. To bardzo dobre powody by przejrzeć oferty domów w Hiszpanii i pomyśleć o zamieszkaniu w tej przyjaznej i spokojnej okolicy.

Łagodny klimat i naturalne otoczenie San Miguel de Salinas sprawiło, że w ostatnich latach odnotowano widoczny wzrost liczby ludności, na którą składa się aż 52 różnych narodowości. To kolejna przesłanka aby rozważyć zakup nieruchomości w Hiszpanii.

Biuro nieruchomości Costa Invest z przyjemnością zaoferuje Ci wynajem mieszkania oraz pomoże znaleźć wymarzoną nieruchomość w Hiszpanii.
Costa Invest recommends
Apartment
Torrevieja
Alicante
Ref. 4764
Show details
Bungalow
Guardamar Del Segura
Alicante
Ref. 2668
Show details
Apartment
La Mata
Alicante
Ref. 5080
Show details
Apartment
Orihuela Costa
Alicante
Ref. 417
Show details
Holiday rentals managment company EGVT-794-A