R
(+34) 966 760 422
[Zaloguj się]
Local news
2016-10-28 13:33:22 Benidorm – Las Vegas na Costa Blanca
Chcesz aby Twój urlop był aktywny i pełen zabawy? Szukasz miasta, które zapewni Ci rozrywkę zarówno w dzień jak i w nocy? W takim razie Benidrom to idealne miejsce dla Ciebie!

Benidorm jest jednym z największych ośrodków turystycznych na wybrzeżu Costa Blanca, uznawanym za bardzo ekskluzywne miejsce. Powodem tego może być to, iż obecnie jest numerem jeden na świecie pod względem liczby wieżowców, w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Ponadto jeśli inetersują Cię luksusowe nieruchomości w Hiszpanii , to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Co jeszcze oferuje swoim gością Benidorm?

Przepiękne plaże
Plaże Benidorm to 5 km drobnego i złocistego piasku oraz krystalicznie czystej wody. Ciepły i przystępny klimat przyciąga turystów przez cały rok. Oprócz wypoczynku na piasku, Benidorm oferuję szereg form aktywności wodnej takich jak żeglarstwo, nurkowanie, windsurfing czy narty wodne.

Parki rozrywki
Za jedną z największych atrakcji Benidorm są trzy parki rozrywki. Pierwszy z nich, Aqualandia to park wodny z dużą ilością atrakcji wodnych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Kolejny, Mundomar to park morskiej fauny i flory. Spędzenie w nim czasu jest zarówno przyjemne jak i pożyteczne, ponieważ prowadzi on także działalność dydaktyczną skierowaną do najmłodszych. Trzeci z nich, Terra Mitica to park tematyczno – rozrywkowy. Swoim gościom oferuje podróż po starożytnych cywilizacjach śródziemnomorskich, podczas której na pewno nie będziesz się nudzić.

Nocne życie miasta
W okresie wakacyjnym Benidorm nie zasypia. Rozświetlony tysiącem neonów i świateł przypomina Las Vegas. Na to miano zasługuje on także ze względu na dużą ilość kasyn i klubów, w których zabawa trwa do białego rana.

Jeżeli powyższy opis odpowiada Twoim oczekiwaniom, nie czekaj i odwiedź Benidorm. A gdy spodoba Ci się na tyle by chcieć znaleźć w nim coś dla siebie, śmiało zgłoś się do Costa Invest. W swojej ofercie posiadamy wiele nieruchomości zlokalizowanych właśnie w tym ekscytującym mieście.
Costa Invest recommends
Apartment
Torrevieja
Alicante
Ref. 4808
Show details
Bungalow
La Mata
Alicante
Ref. 1935
Show details
Apartment
Torrevieja
Alicante
Ref. 6158
Show details
Bungalow
Guardamar Del Segura
Alicante
Ref. 2668
Show details
Holiday rentals managment company EGVT-794-A