R
(+34) 966 760 422
[Zaloguj się]
Hitta de bästa boende erbjudanden
Plats, namn eller adress:
ankomst
Avresedatum
Rum
Vuxna
Barn
Lägenhet
Torrevieja
Alicante
Ref. 4406
Visa detaljer
Lägenhet
La Mata
Alicante
Ref. 3631
Visa detaljer
Lägenhet
Orihuela Costa
Alicante
Ref. 0
Visa detaljer
Lägenhet
La Mata
Alicante
Ref. 5080
Visa detaljer
Lägenhet
Orihuela Costa
Alicante
Ref. 4211
Visa detaljer
Lägenhet
La Mata
Alicante
Ref. 3770
Visa detaljer
Bungalow
Torre De La Horadada
Alicante
Ref. 4210
Visa detaljer
Bungalow
La Mata
Alicante
Ref. 3778
Visa detaljer
TORREVIEJA

Miasto położone na Costa Blanca w prowincji Alicante, w południowo-wschodniej Hiszpanii. Torrevieja leży około 30 kilometrów na południe od miasta Alicante i, jak wiele znanych kurortów wypoczynkowych, była niegdyś tylko niewielką osadą rybacką. Dziś stałych mieszkańców jest tu około 130 tysięcy, ale w okresie sezonu turystycznego liczba ta przekracza nawet 500 tysięcy osób. Torrevieja była wsią rybacką położoną nad morzem i dwiema dużymi kopalniami soli, dzięki którym zyskała zdrowy mikroklimat. Obecnie słone jeziora, które były źródłem białego złota stanowią parki narodowe i zachwycają różnorodnością zamieszkującego je ptactwa. Sól tego miasta jest towarem eksportowym numer jeden, a Torrevieja jest jednym z czołowych producentów soli w Europie. Obecnie Torrevieja znana jest szerzej jako miejscowość turystyczna. Zdrowy mikroklimat zapewniony jest przez złoża soli. Posiada piaszczyste plaże bardzo dobrej jakosci oraz krystalicznie czystą wodę. Każda z plaż posiada wypożyczalnię sprzętu, organizowane są na nich gry dla dorosłych oraz dzieci, liczne zabawy i festyny. Przy plażach znaleźć można liczne bary, kafejki i restauracje które szczególnie wieczorami wypełniają się barwnym tłumem turystów oraz małe kioski z niezwykle szerokim asortymentem.
Wszystkie te plaże regularnie są nagradzane Europejską Niebieską Flagą, która jest gwarancją wysokiego standardu i udanych wakacji dla całej rodziny. Torrevieja jest obecnie bardzo popularnym miejscem wypoczynku (szczególnie taniego wypoczynku). To właśnie tutaj wielu Europejczyków kupiło sobie domy. Centrum życia podobnie jak w wielu hiszpańskich miastach jest rynek. Dla lubiących aktywny wypoczynek te miasto może zaproponować praktycznie wszystko, a dla lubiących atrakcje nocne wiele hiszpańskich barów, restauracji oraz klubów, gdzie można się bawić przy hiszpańskiej muzyce do białego rana. Bez względu na wiek czy zainteresowania każdy znajdzie tu odpowiednią alternatywę dla siebie. Torrevieja to także jeden z większych portów jachtowych na Morzu Śródziemnym. Może tutaj cumować około 1500 łodzi. Niewątpliwą atrakcją Torrevieja są kąpiele błotne w pobliskiej lagunie – Laguna Rosa. Jest to park naturalny, gdzie każdy może skorzystać z kąpieli błotnych i solankowych. Niektóre osoby przyjeżdżają corocznie do Torrevieja właśnie po to, aby skorzystać z leczniczych błot.

LA MATA

La Mata jest jedną z dzielnic miasteczka Torrevieja, położonego na północ od Alicante. Cieszy się szczególną popularnością wśród turystów, ze względu na przepiękną, piaszczystą plażę.
To także atrakcyjne miejsce dla fanów nurkowania i wszelkich odmian żeglarstwa, znajduje się tu również wiele możliwości spędzania wolnego czasu przez całe rodziny.
Plaża jest zawsze niezwykle czysta, a ratownicy bez przerwy pilnują bezpieczeństwa podczas kąpieli.
Woda jest krystalicznie czysta i posiada niezwykłą, błękitną barwę.
Dobra lokalizacja apartamentu, zapewnia nam łatwy dostęp do sklepów, barów, restauracji międzynarodowych.

ORIHUELA COSTA

Orihuela Costa to jeden z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Hiszpanii i w Europie.
Wybrzeże Orihuela Costa leży na południe od Torrevieja. Obszar ten jest bardzo popularny, turystyka kwitnie tu przez cały rok.
Znajduje się tu wiele pięknych plaż oznaczonych niebieską flagą, świadczącą o ich czystości i bezpieczeństwie.
Dzieli się na kilka małych nadmorskich kurortów, takich jak: Punta Prima, Playa Flamenca, La Zenia, Cabo Roig, Campoamor, Mil Palmeras czy przepiękne zielone tereny w Villamartin otoczone trzema największymi polami golfowymi w okolicy.
Tereny te uważane są za najatrakcyjniejsze do wypoczynku oraz zakupu nieruchomości.
Plaże La Zenia, Cabo Roig, Playa Flemenca i Campoamor powstały z piaszczystych zatok wcinających się w klify czystą wodą i złotym piaskiem. Na plażach znajdują się bary „chiringuitos”, w których można spróbować tradycyjnych tapas, przekąsek i zimnych drinków, obserwując życie toczące się dookoła. W okolicy znajduje się wiele świetnych restauracji oferujących nocną rozrywkę dla gości w każdym wieku.
Znajdziemy tu tysiące barów oraz restauracji międzynarodowych Orihuela Costa również znana jest z najlepszych pól golfowych w Hiszpanii.
Wspaniały i zdrowy klimat oraz krystalicznie czysta woda przyciąga ludzi z całego swiata.
Orihuela Costa zachwyca także bardzo zadbanymi, zielonymi urbanizacjami z basenami i tropikalną roślinnością, oraz malowniczymi widokami.

GUARDAMAR DEL SEGURA

Guardamar del Segura otoczony jest przez dwa duże słone jeziora, które tworzą "Salinas de Guardamar" i są oficjalnym hiszpańskim rezerwatem przyrody.
Guardamar jest rozwijającym się ośrodkiem turystycznym i jednym z ważniejszych na wybrzeżu Morza Śródziemnego.
Stężenia soli oraz wysoka temperatura, tworzą szczególnie korzystny mikroklimat, zalecany przez lekarzy.
Klimat Guardamar czyni to miejsce idealnym do spędzania tutaj wakacji a także weekendowych wypadów dla stęsknionych słońca i zmęczonych ponurymi zimowymi miesiącami w Polsce.
Posiada piękną piaszczystą plaże o złocistym piasku, która liczy aż 14 km.
W tym miescie już pierwszego dnia można poczuć hiszpański klimat.
Znajdą tu Państwo wysmienitą kuchnię z typowymi tradycyjnymi przysmakami.
Guardamar jest rozwijającym się ośrodkiem turystycznym i jednym z ważniejszych na wybrzeżu Morza Śródziemnego.
To miejsce zachowuje ten unikalny, hiszpański klimaty i styl życia.

CIUDAD QUESADA

Ciudad Quesada to małe, samowystarczalne miasteczko, położone na wzgórzu, na wybrzeżu Costa Blanca. Powstało stosunkowo niedawno, w latach 70-tych. Zostało założone przez odwiedzających to miejsce turystów, którzy stopniowo wykupowali tutaj działki i budowali na nich domy. Z biegiem czasu, w miarę potrzeb mieszkańców, otwarto tu supermarket, wiele placówek banków, restauracje, bary oraz sklepy. W okolicy znajdują się malownicze pola golfowe, co stanowi dodatkową atrakcję dla miłośników tego sportu. Ciuadad Quesada to idealne miejsce do zamieszkania przez cały rok. Oddalone od zgiełku i tłumów turystów, zapewnia nam komfortowy wypoczynek przez cały rok. Letnią atrakcję stanowi pobliski park wodny, rozlokowany na 21.000 m2

SAN MIGUEL DE SALINAS

San Miguel de Salinas, to małe miasteczko w południowej Hiszpanii, położone w samym sercu Costa Blanca. Bardzo przyjazny klimat, słońce świeci tutaj przez 320 dni w roku.
W obrębie znajdują się jedne z największych i najpopularniejszych pól golfowych.
Prawdziwa gratka dla miłośników tego sportu.
Odległość od plaży to około 7 km. W okolicy znajdują się dwa słone jeziora, dzięki którym San Miguel zawdzięcza ten wyjątkowy mikroklimat, szczególnie zalecany przez lekarzy.
Holiday rentals managment company EGVT-794-A